Červenec 2012

Čas a hudba je můj lék =)

14. července 2012 v 11:32 | fucking. |  Zápisník
Tato písnička je rok stará, ale hezká :DD se to pořád ten text opakuje =D
Takže.. poslední článek před táborem, který mi trvá do 24.7. myslim :DD A potom nebudu mít u sebe notebook.. a tak se s váma asi rovnou rozloučím :( Ještě vám napíšu k dnešnímu dni něco. Je už čas oběda a já snidám :DD taky dobrý =P Potom musim zalít kytky.. doma, na dvorku. -.-" Zabíte mě! Jsou kurva prázdniny, ne?! :DD o.O Ještě musim ke kámošce si pro bundu, jsem si jí tam nechala, jak jsme byli v tom akvaparku. áá.. teď mi to došlo. fotky :DD Bohužel.. nemáme, kámška ten foťák do vody zapoměla :/ Navadí, aspoň ty zážitky ;D Vy je sice vidět ani slyšet nemůžete, ale máte svých dost! =P Teď ještě balim na ten tábor.. vopruz o.O Nechce se mi balit, nechci zalejvat kytky, nechci jet na tábor, nechci bejt na chatě.. :DD v tuto chvíly jse náročná ale jindy ne. A ještě spím ve stanu.. taky super! =D Fakt horší to bejt nemůže.. sice se každej těší na tábor, ale když tam máte strejdu jako hlavního vedoucího a ty jiní vedoucí vás tam znaj od narození.. nechtělo by se vám blejt?! Hlavně ty zkurvený hry.. ! Sračky :DD Halvně si nesmim zapomenout mp3 bez které bych tam nevydržela ani minutu!! Hudba a čas je můj lék. =)) Tumblr_m6ufm9xgst1qj54pno1_500_large

Parta♥

13. července 2012 v 12:21 | fucking. |  Zápisník
Ahooj monstra^^ =DD Já teď píšu z postele. =P ale zachvilku musím vylézt =// Nevadí, protože jdu s partou do akvaparku♥
Tumblr_m6g4w9g6sr1qjzvcco1_500_large Jo hoooodně se tam těším =3 Protože je polovina prázdnin a naše třída se potřebuje vidět co nejdříve! Jsme na sobě hodně vázáni.. naštěstí. My můžeme být rádi, že to takhle je. Ale když jsme tam měli nějaký zasraný psychiatri, tak nám řekli, že máme strašnej kolektiv a oni by tam nemohli žít. Po těch dvou hodinách keců se nás učitelka zeptala jestli chceme znvoa ty psychiatri a my že jooo :DD Tak když přídeme o nějaký učení, tak proč ne! A pak ještě dodala:''Ale tentokrát budou ještě tvrdší než byli teď, možná vám některým potečou i slzy!'' Nám spíš tekly slzy smíchem :DD Jsme se smáli tomu chlapovi, on mě na tryčku nalepenej papír a tam bylo napsáno: Pája :DDDDDDD výbuch smíchu jako prase! Ale to se vracim do minulosti.. to je strašný, jdu teď do osmičky a přitom bych chtěla tu školu začít od prvňáčků :3 ♥ Bohužel to nejde a za dva roky se budu muset rozloučit s tím naším ''strašným'' kolektivem :'( :)) Je to těžký. ale Teď budu myslet jen na ten akvapark ;)) Tak zatim zdáárec^^ pinďourci!

outfit 0.3

12. července 2012 v 21:13 | fucking. |  Móda
Jo zase moje tvorba! :DD*
Tentokrá takové spíše letní a lehké.. komu se líbí?

Prague♥ město mého srdce!

12. července 2012 v 20:08 | fucking. |  Zápisník
Takže po 12 hodinách zase píšu článek.. zajimavé o__O
Tak jsem tu! :DD Druhý den v Praze se docela vydařil! Byla jsem s kámoškama venku a samozřejmě, jako každá pošahaná
skupinka přátel jsme dělali píčoviny :DD Jak jinak, přeci. Bavily jsme se o tom kde jsme byly, kam pojedem, ale když došla řeč na kluky.. bylo mi smutno. Vím, pořád tady o tom básním, ale tomuhle se řiká láska, a ten kdo to nepochopí pořádně se nezamiloval ! A nebo jen závidí.. jedna z možností. Jestli mě chápete, tak vítejte ve světě kruté reality.
Zrovna poslouchám One Direction. :DD Jsem si řikala, to nejsou tak krásní a neuměj zpívat.. teď jsem jako jena z těch šílených fanynek! :DD Ale zase nešílim tak abych udělala všechno pro jejich pitomej plakát! :DD si vytisknu z compu, né?? :DDNejvíc sladkej, podle mě, je Zayn--> viz. obrázek pod článkem. Moje kámošky všechny milujou Harryho.. takovej hnusnej kudrnatej pes! :DD Tak mu řikám já, ale ony zase se posmívaj mě, že se mi líbí cikán! :DD Jak vidíte on cigoš neni.. kdyby byl, tak žije zde v tom zasranym Česku. A co budu dělat zítra?? Jdu s holkama do akvaparku! Hodím sem možná nějaké fotky ;)) Samozřejmě, že si s nima dám práci, aby nevypadaly, jako hovna. ;DD
Možná ještě dneska přidám nějakej tutoriál, nebo nějaký outfit ;))

zdáárec^^ fucking.


Rozhodnutí..

11. července 2012 v 21:24 | fucking. |  Zápisník
Takže nazdar šmejdíci moji!^^ :DD
Pozoruju TV spongeboba♥ :))* je to přípěh tom, jak se s patrikem nudí a vymyslej takovou píčovinu =D
No a myslim na mého kluka.. už jsme se usmmířili, ale nevim jestli mám bejt ráda, že ho mám nebo ne. Bojim se, že
tu lásku jen hraje. Rozhoduju se jestli ho mám poslat do prdele a nebo s nim ještě chvíly bejt, c byste udělali vy?
Je milej, ale stále nevim jeslti mu mám věřit.. kurva!
-----------------------
Jsem v Praze, zítra jdu s kámoškou ven =P Bude prča! :D máme ale štěstí, že zrovna tenhle tejden jsme obě v Prague^^ :D
A taky jsem ráda, že nemusim chodit se psem =P On zůstal u babičky.
----------------------
Co ještě budu dělat o prázdninách?
1.V neděli jedu na tábor.. zkurvenej tábor! =D
2.Potom jsem na chatě
3.Babičkáá♥
4.Koupání^^ =P

5.SCHOOL..

outfit 0.2

11. července 2012 v 20:19 | fucking. |  Móda
Moje tvorba! :DD*

Tutorial 0.3

10. července 2012 v 22:16 | fucking. |  Rady, tutoriály
20618110764631579_fv4uddmj_f_large
Tímhe každé tryčko, které se stydíte brád do školy, určitě zkrášlíte! :))

fucking.

...Love♥....

10. července 2012 v 19:49 | fucking. |  Zápisník
2872647759_7bd60fee3e_z_large1.Díl Jsou prázdniny a já trávím svůj volný čas na PC.. :DD jedu v neděli 15.7. na tábor.. :P
Teď se mi stala příhoda, ze kterése mi chce brečet. Jeden kluk mi na faceboku pořád píše jak jsem hezká a milá (znám ho i od vidění) a pořád semnou chce ven atd.. teď je sice v chorvatsku, ale až po prázdninách-prej :DD A já nevim jestli mu mám věřit nebo ne. Když jsem mu napsala, že chci zatím bejt jenom kámoška, urazil se. :/ Tak nevim.. co byste udělali vy? Bejt na mém místě?
-------------------
Pokud chcete nějaký lék na strach nebo smutek, pusťte si hudbu! á třeba když jsem si psala s tím klukem poslouchala jsem tuhle--> A když si jí pustim teď, aniž bych si s ním psala, mám takovej dobrej pocit.. a vzpomínám na něj jak je hodnej, ale přitom kluk-takže šmejd! :DD

fucking.

Tutorial 0.2

10. července 2012 v 18:11 | fucking. |  Rady, tutoriály
303618_378827105505747_843436202_n_large
To druhý se mi docela líbí, a tak se s váma o toto podělím ;DD

A ještě jeden s nehtama! :o)

154459462190521981_hsu56oxd_c_large
Jdu t zkusit! Kdo to zkusil, nebo zkusí tak napiště jak vám to šlo ;))

1.díl-Ubytovna

10. července 2012 v 17:49 | fucking. |  Komiksy-Sims3
Na začátku se omouvám za chyby a grafiku, která neni nejlepší.

Jakmile Rita vešla do nového domku hned jí Blake obohacoval svíma řečma o tom, jak je krásná a začal se na ní lepit jako klíště. Ukazoval jí každý kout domu a přitom jí nežně hladil.
Jakmile se jen Rita otočila na druhou stranu, hnde jí Blake schodil na zem a začal po ní lízt jako zvíře. Rita je slabá, a tak se nemohla bránit a jen ležela bezhnutí. V prvý čs přišel ten druhý. Měl černé vlasy a Ritu hned ohromil.
,,Co to proboha děláš?!" Zařval kluk a idtáhnul Blaka od Rity pryč. Rita to nečekala a začala brečet.
roběhla se někam nahoru a už věděla, že tam má pokoj z prohlídky s tím úchylákem.
,,Ne! Počkej!" Křičel za ní kluk a běžel.
Kluk našel Ritu jak brečí na křesle ve svém pokoji. ,,Hele, omlouvám se ti za to co ti Blake udělal. A mimochodem, já jsem Mike." Podal Ritě ruku a představil se.
Jakmile Rita vstala Mike jí pevně obejmul. Ale toto objetí bylo jiné než od Blaka.. bylo přátelské a už věděla komu má důvěřovat.
Když Mike odešel, aby mohl seřvat Blaka, Rita se musela kouknout na účet jestli jí dorazila zpráva s přijatím na první fotografování. Nic ale ve schránce nenašla, a tak počítač vypnula a šla si lehnou.
V okamžiku kdy zasunula židli a šla směrem do postele jí zazvonil telefon.. neznámé číslo. Pomyslela si, ale i tak ho zvedla a řekla potichu: Halo?
Neznámý hlas jí zdělil nějakou opravdu radostnou zprávu, protože z toho byla Rita na větvy!

-Co jí neznámý člověk oznámil?
-Těšíte se na další díl?

PS: Omlouvám se za chyby atd.. Je t můj první komiks a tak se nedivte, že je tak divnej :DD Kdyžtak mi pište do komentů co je tam za chyby ;))