Komiksy-Sims3

1.díl-Ubytovna

10. července 2012 v 17:49 | fucking.
Na začátku se omouvám za chyby a grafiku, která neni nejlepší.

Jakmile Rita vešla do nového domku hned jí Blake obohacoval svíma řečma o tom, jak je krásná a začal se na ní lepit jako klíště. Ukazoval jí každý kout domu a přitom jí nežně hladil.
Jakmile se jen Rita otočila na druhou stranu, hnde jí Blake schodil na zem a začal po ní lízt jako zvíře. Rita je slabá, a tak se nemohla bránit a jen ležela bezhnutí. V prvý čs přišel ten druhý. Měl černé vlasy a Ritu hned ohromil.
,,Co to proboha děláš?!" Zařval kluk a idtáhnul Blaka od Rity pryč. Rita to nečekala a začala brečet.
roběhla se někam nahoru a už věděla, že tam má pokoj z prohlídky s tím úchylákem.
,,Ne! Počkej!" Křičel za ní kluk a běžel.
Kluk našel Ritu jak brečí na křesle ve svém pokoji. ,,Hele, omlouvám se ti za to co ti Blake udělal. A mimochodem, já jsem Mike." Podal Ritě ruku a představil se.
Jakmile Rita vstala Mike jí pevně obejmul. Ale toto objetí bylo jiné než od Blaka.. bylo přátelské a už věděla komu má důvěřovat.
Když Mike odešel, aby mohl seřvat Blaka, Rita se musela kouknout na účet jestli jí dorazila zpráva s přijatím na první fotografování. Nic ale ve schránce nenašla, a tak počítač vypnula a šla si lehnou.
V okamžiku kdy zasunula židli a šla směrem do postele jí zazvonil telefon.. neznámé číslo. Pomyslela si, ale i tak ho zvedla a řekla potichu: Halo?
Neznámý hlas jí zdělil nějakou opravdu radostnou zprávu, protože z toho byla Rita na větvy!

-Co jí neznámý člověk oznámil?
-Těšíte se na další díl?

PS: Omlouvám se za chyby atd.. Je t můj první komiks a tak se nedivte, že je tak divnej :DD Kdyžtak mi pište do komentů co je tam za chyby ;))

Úvod komiks.

9. července 2012 v 21:33 | fucking.
Název: Ubytovna

Stručně děj: Dívka jménem Rita se chce přihlásit na vysokou školu, a tak jí pošlou na ubytovnu mimo její město.
Když čekala, že bude bydlet s holkama jako je ona, tak se seznámila s klukama, se kterýma bude muset bydlet.

Hlavní postavy:
Rita-Chtěla se stát vždy modelkou, nebo navrhovat šaty. Ale její táta jí to nedovolil a tak si peníze sehnala sama a odjela na vysokou školu modelingu. Jenže ubytovny používají tři školy-modelingová, sportovní a vědecká. Rita je sice hodná, ale velice křehká a snadno zranitelná dívka. Nerada se hádá.


Mike-Velice hodný hoch. Rád pomáhá a bydlí na ubytovně se svým největším nepřítelem Benem. Potkalo ho štěstí a přistěhovala se tam Rita.

Blake-Zlatokop. rád znásilňuje a zneužívá dívky. Pro něj to taky bylo štěstí, že Rita bude jeho spolubydlící. A stále Ritu ohromuje květinami a dalšími blbůstkami.

Tess- Budoucí kámarádka Rity. Ve všem jí pomáhá a ráda se i pohádá. Bohužel bydlí na jiné ubytovně, ale snad holky najdou způsob jak si udělat svůj vlastní byteček.

Pár fotek:
Ben+Rita
Mike

 
 

Reklama